Gwardia Koszalin Gospodarze
Pogoń Szczecin Goście

11.09.2014

W zaległym meczu 1 kolejki Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy Młodszych przegraliśmy na własnym boisku z faworyzowaną drużyną Pogoni Szczecin 0:8 (0:2). Dominacja naszych rywali nie podlegała dyskusji i byli oni stroną przeważającą przez całe spotkanie. Był to dla nas bardzo intensywny trening gry defensywnej i w pierwszej połowie nie wyglądało to pod tym względem najgorzej. W drugiej odsłonie po wprowadzeniu zmian oraz przy zwiększającym się zmęczeniu nasza defensywa stanowiła coraz mniejszy monolit co bez litości wykorzystali przyjezdni dokładając jeszcze 6 bramek. Poczynania w ofensywie ograniczały się do pojedynczych wypadów, które jednak kończyły się fiaskiem. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie okazał się bramkarz Adrian Pędziwiatr. Do momentu kiedy znajdował się na boisku zachwycał kibiców swoimi nieprzeciętnymi interwencjami.
Postaramy się aby z tej lekcji wyciągnąć jak najwięcej wniosków, bo uczyć się trzeba od najlepszych.